Bez publika? Ale nie bez kultúry!

Bez publika? Ale nie bez kultúry!

Bez publika? Ale nie bez kultúry! 721 480 Maria

Bratislavské pódiá sú zatvorené a preto udalosti z koncertov a iných kultúrnych podujatí prinášame priamo do vašej obývačky – naživo na TV Bratislava! Zrušené akcie, zatvorené priestory, nezamestnaní a neistí umelci. TV Bratislava bude predstavovať podujatia, ktoré boli zrušené kvôli pandémii.

Či je to už hudba, kabaret, divadlo, tanec alebo literatúra – ponúkneme výber z nedávno zrušených koncertov, prezentácií, čítaní a predstavení. Nahrávky sa, samozrejme, uskutočnia podľa aktuálnych bezpečnostných nariadení. Ponúkneme ukážky umeleckých predstavení, ktoré môžete po skončení krízy vidieť „naživo“.

Naším cieľom je vyslať signál verejnosti i umelcom, že bratislavská kultúrna a spoločenská scéna žije, pracuje, dobýva nové kultúrne územie s tvorivosťou a optimizmom a – prežije krízu. Pretože: „Skutočný Bratislavčan bez kultúry nebude“.

Začíname priamo so Slovenským národným divadlom. Vo vysielaní TV Bratislava uvidíte 50 minútový Piesňový recitál, ktorý pre obyvateľov pripravila operná scéna SND. TV Bratislava program nasnímala a odvysiela. Premiéra bude v piatok  20. 11. o 19:00 hod  a cez víkend. Program reprízujeme aj ďalšie 2 týždne.

Takú možnosť ponúkame aj ostatným kultúrnym inštitúciam

Nič sa nevyrovná autentickému zážitku pri návšteve predstavenia osobne. Ale, ak potrebujeme zážitok sprostredkovať – najvhodnejšia je práve televízia. Urobiť video-livestream a umiestniť ho na Youtube nestačí.  V televízií, len jedným odvysielaním ho uvidí niekoľko tisíc divákov, v pohodlí obývačky, pretože ľudia chcú relaxovať. TV Bratislava má cca 100 000 pravidelných divákov. Ušetríte platenú kampaň na Youtube a cez sociálne siete.

Televízia vám prinesie reklamu

Video má jedinečnú presvedčovaciu schopnosť, zapamätateľnosť, dokáže predviesť vzrušenie, napätie a krásu. Ľudia si zapamätajú názov predstavenia a prirodzene ho budú vyhľadávať aj na internete. O predstavení sa bude hovoriť. S istotou oslovíte svoju cieľovú skupinu! Okrem toho sa ľudia silne stotožňujú s tým, čo vidia vo filmoch – zažívajú všetko, akoby tam boli sami. Pôsobí to na zmysly. To všetko robí z filmov najúspešnejší komunikačný prostriedok všetkých čias.

A po ukončení pandémie si ľudia prídu vychutnať prestavenie skutočne naživo!

Ako bude spolupráca vyzerať?

Pripravíte program – ukážku budúceho predstavenia – niekoľko umelcov. Čím prázdnejšie javisko – tým pôsobivejšie. My prídeme – urobíme streaming na internet a neskôr záznam odvysielame v televízií. Dokonca aj vami vyrobený materiál dokážeme odvysielať – ak bude vyhovovať kvalitatívnym normám pre TV vysielanie.
Informujte sa na podmienky. TV Bratislava je tiež súčasťou kreatívneho priemyslu a preto chápe vaše potreby.