Ako mám parkovať v Bratislave?

Ako mám parkovať v Bratislave?

Ako mám parkovať v Bratislave? 800 450 Maria

Mnohí spoluobčania sa obracajú s otázkami na našu televíziu, pretože nevedia kde, kedy a ako v hlavnom meste parkovať. V ktorej mestskej časti sa platí? Ako mám zaplatiť? V ktorých časoch parkujem zdarma? Ako môžem parkovanie zdarma využiť? Tieto a mnohé ďalšie otázky prichádzajú od občanov do našej redakcie. Televízia Bratislava vždy hľadala odpovede na otázky obyvateľov a v tejto zložitej situácii, keď sa mení nielen parkovacia politika, ale aj zákon o cestnej premávke, budeme na strane Bratislavčanov a návštevníkov mesta. Budeme sa pýtať za našich televíznych divákov.

Televízia Bratislava pripravila sériu rozhovorov, reportáží a besied, v ktorých budeme pravidelne informovať divákov o novej parkovacej politike, o tom, aké konkrétne pravidlá platia v mestskej časti, o tom, ktoré ďalšie lokality budú spoplatnené, ale aj o celom parkovacom systéme, či o skúsenostiach z lokalít, kde je už regulované parkovanie zavedené.

Seriál budeme v premiére vysielať každý druhý piatok o 18.00 h., a tému spracujeme podľa potreby aj v Besede o piatej. Následne budeme relácie reprízovať podľa uverejneného programu https://www.tvba.sk/tv-program/.

Všetky časti seriálu budú prístupné aj na našej webovej stránke: www.tvba.sk, ale aj na internetovom kanáli www.youtube.sk. Píšte nám a pýtajte sa! Vaše otázky na našu hlavu. E-mailová adresa: redakcia@tvba.sk