Ing. Jozef Hübel

Moderátor

Ing. Jozef Hübel

Ing. Jozef Hübel 1280 720 Maria

Jozef je moderátorom TV Bratislava od začiatku vysielania v roku 2007.

Vyštudoval Strojnícku fakultu SVŠT. Potom pracoval ako redaktor v STV, ČST ako moderátor a zahraničný spravodajca v Poľsku, v  ČT ako spravodajca zo Slovenska.

Ďalej je to Slovenský rozhlas – moderátor Rádiožurnálu, Rádio Twist – moderátor Žurnálu, ICT Auto France – manažér, Viva Studio, redaktor pre Miestne vysielanie Petržalka, ekonomický týždenník Profit, šéfredaktor a zástupca šéfredaktora ekonomického periodika Revue priemyslu.

Patrí medzi najskúsenejších ekonomických redaktorov na Slovensku a súčasne aj medzi najdlhšie pôsobiacich a najvšestrannejších moderátorov na televíznej obrazovke u nás. Moderuje aj odborné semináre a konferencie medzinárodného významu.

O mne

„Držím sa hesla: Čo ťa nezabije, to ťa posilní“, čo možno súvisí s mojou minulosťou vrcholového športovca (atletika, zjazdové lyžovanie a basketbal). Takže aj teraz najradšej využijem každú voľnú chvíľu na prevetranie si hlavy na hrádzi na bicykli alebo na kolieskových korčuliach. Tenis ani squash mi tak isto nie sú vzdialené a lyže zostali mojou starou láskou z mladosti.

V práci som rád, že TV Bratislava nejde v trende iných televízií a neodpisuje ľudí mojej generácie po štyridsiatke so skúsenosťami a pamäťou. Čo mi u nás najviac prekáža, sú pseudo osobnosti najmä zo sveta tzv showbiznisu a agresívni vodiči cestách.“