Mgr. art Sandra Vychlopenová

Moderátor

Mgr. art Sandra Vychlopenová

Mgr. art Sandra Vychlopenová 1920 1920 Maria

Sandra je absolventkou VŠMU v Bratislave, odbor herectvo. Pracovné skúsenosti získala v médiach: rádio RMC, VTV – moderátorka a redaktorka  ranného vysielania, Rádio EXPRES, Rádio VIVA a Ružinovská TV. V Slovenskom rozhlase pripravuje a moderuje reláciu Nočná pyramída.

O mne

Moje „televízovanie“ zrejme odštartovala VŠMU. Vyskúšala som si, že improvizovanie a vymýšľanie je celkom zábavná vec. Zafungovalo to aj v praxi – televízia VTV bola úžasnou skúškou a školou – a prvé Raňajky v televíznom éteri naozaj chutili.
S chuťou sme pripravovali aj ďalšie moderované relácie a talk show, chvíľu som aj „bosorovala v Magickej záhrade“ o veciach medzi nebom a zemou. S nohami pevne na zemi to bolo predsa len lepšie – a v rozhlasovom éteri rádií úplne najlepšie.

Zháňať témy, nahrávať kompetentných aj behať medzi ľuďmi s anketovým či súťažným mikrofónom – to bola ďalšia škola hrou. A tak sa“ hrám“ dodnes –  po 14 rokoch v regionálnej televízií sa teším na ďalšie výzvy v príjemnom a profesionálnom prostredí tejto televízie.